Współpraca

Współpraca z przedstawicielami i menadżerami

Priorytetem dla Primus Dochodzenie Odszkodowań jest wysoka jakość usług oferowanych Klientowi. Dlatego dokładamy wszelkich starań by osoby współpracujące z nami na poszczególnych etapach likwidacji szkody były godnymi reprezentantami interesów naszych Klientów.

W związku z rozszerzaniem zakresu naszej działalności proponujemy Państwu współpracę NA NAJBARDZIEJ KORZYSTNYCH WARUNKACH W POLSCE.

dochodzenie odszkodowań współpracaZOSTAŃ NASZYM PRZEDSTAWICIELEM LUB MENADŻEREM D/S SPRZEDAŻY

Poszukujemy do współpracy osób, które mają kontakt z poszkodowanymi w wypadkach drogowych.

PRZEDSTAWICIEL -do zakresu Państwa działań (w ramach wstępnej likwidacji szkody) będzie należeć kontakt z osobą lub osobami poszkodowanymi, przedstawienie możliwości uzyskania odszkodowania, podpisanie umowy zlecenia z Poszkodowanym oraz odebranie podpisanego przez Poszkodowanego pełnomocnictwa. Do Państwa będzie należeć również uzyskanie od Poszkodowanego dokumentów koniecznych do uzasadnienia roszczenia. W tym zakresie, w zależności od indywidualnych potrzeb, oferujemy Państwu niezbędną pomoc.

Następnie Primus Dochodzenie Odszkodowań dokona zgłoszenia szkody do podmiotu odpowiedzialnego za naprawienie szkody i poprowadzi likwidację szkody do momentu wypłaty dla Poszkodowanego należnego odszkodowania.

Przewidujemy następujące warianty Państwa wynagrodzenia:

  • wynagrodzenie za wstępną likwidację szkody - prowizyjne, indywidualnie ustalane, NAJWYŻSZE W POLSCE, płatne po uzyskaniu przez Primus Dochodzenie Odszkodowań odszkodowania dla Klienta.
  • po przekroczeniu planów sprzedażowych - wynagrodzenie menadżerskie za zarządzanie grupą agentów, indywidualnie ustalane, NAJWYŻSZE W POLSCE, oparte o prowizję stałą i dodatkową nadprowizję
Proponujemy Państwu współpracę w oparciu o umowę o współpracy i wystawiony za realizację usługi rachunek bądź fakturę VAT.

MANAGER D/S SPRZEDAŻY - poszukujemy osoby, która odpowiadać będzie za rozbudowę sieci agencyjnej firmy. Stanowisko menagera sprzedażowego to funkcja, która wymaga znajomości rynku odszkodowawczego i doświadczenia w sprzedaży odszkodowań.
Zapewniamy stałą, atrakcyjną pensję oraz bardzo atrakcyjną prowizję motywacyjną w przypadku przekroczenia planów sprzedażowych.
Do współpracy zapraszamy tylko i wyłącznie osoby z doświadczeniem w sprzedaży odszkodowań.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt.

USŁUGI

Odszkodowania dla osób fizycznych

Do powstania szkód dochodzi zarówno w wyniku własnej nieuwagi jak i działania bądź zaniechania występującego po stronie osób trzecich.

Odszkodowania dla firm

Jeżeli w firmie wydarzyła się szkoda bądź szkody zdarzają się dość często, zachodzi konieczność bieżącej obsługi likwidacji szkód prowadzonych w firmie ubezpieczeniowej.

Odszkodowania za słupy, wodociągi itp.

Kompleksowa obsługa roszczeń związanych z uzyskaniem odszkodowania za słupy energetyczne, wodociągi i inne media.

Polisy posagowe

Zdecydowana większość odszkodowań wypłaconych z tego typu umów ubezpieczenia jest znacznie zaniżona. Wiemy jak to zmienić.

Usługi rzeczoznawcze

Wszelkie wyceny i kalkulacje dokonywane są przez uprawnionych rzeczoznawców samochodowych posiadających znaczne doświadczenie zawodowe.

Windykacja należności

Sprawy o zapłatę należności z faktur bądź innych źródeł. Prowizja pobierana jest tylko i wyłącznie w sytuacji uzyskania należności dla Klienta.

PAMIĘTAJ! Twoje odszkodowanie może być wyższe! Nie pobieramy zaliczek! Honorarium płatne dopiero po przyznaniu odszkodowania!